Konya Doğalgaz Kaçak Tamiri

Konya Doğalgaz Kaçak Tamiri

Konya Doğalgaz Kaçak Tamiri

Konya ilimizde uzun yıllardır doğalgaz kullanılmaktadır. Konya doğalgaz kaçakları, zamanlar, eksik işçilik, kombi ve tesisat bakımlarının zamanında veya hiç yapılmaması, dış etkenler gibi sebepler ile meydana gelmektedir. Doğalgaz kaçakları genellikle koku neticesinde farkedilmektedir. Normalde kokusuz olan doğalgaz güvenlik önlemi ve kacakçların fakedilmesi amacı ile kokulandırılmıştır. Konya doğalgaz kaçak tespiti noktasında pratik ve teknolojik yöntemlerde kullanılmaktadır. Doğalgaz kaçağı faketmeniz durumunda ilk olarak, doğalgaz kapatılmalı ve havalandırma sağlanmalı ve ACİL olarak Doğalgaz acil 187 aranmalıdır.

Konya Doğalgaz Kaçak Tamirini  nasıl yapıyoruz?

Konya doğalgaz kaçak tamirinden önce kaçağın yerini tam olarak tespit ediyoruz. Elekronik gaz dedektörü - monometre ile doğalgaz kaçak tespiti yapıyoruz.

Daire içi ve dışı Konya doğalgaz kaçak tamiri yapıyoruz. Konya da doğalgaz kombinizde oluşabilecek kaçak tamirlerini yapıyoruz.

Doğalgaz tesisat bağlantılarında ortaya çıkan doğalgaz kaçak tamirini yapıyoruz. Konya ve ilçelerinde doğalgaz kaçağından şüphe ve endişe ettiğiniz durumlarda ACİL 0546 293 35 57 nurmaramızda bize ulaşabilirsiniz.

KONYA DOĞALGAZ KOMBİ SERVİSİ olarak her türlü marka kombi için güvenli, hızlı ve profesyonel bakım-onarım-servis hizmeti sağlıyoruz.

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ